Poznajmy się bliżej

Mariusz Łowicki

Mariusz Łowicki - Trener

Wieloletni dziennikarz motoryzacyjny, uczestnik zwycięskiego dla polskiej ekipy światowego finału GS Trophy 2014 w Kanadzie, certyfikowany trener California Superbike School, odpowiedzialny za kwestie szkoleniowe.

Maciek Gryczewski

Maciek Gryczewski – Trener

Pod inżynieryjną i racjonalną maską obliczoną metodą elementów skończonych kryje się nieskończony pasjonata motocykli. Po latach umęczania motorynek i mniejszych maszyn Maciek ruszył w bezdroża Europy i nie tylko wyciskając z ciężkich maszyn Adventure ile się dało. W roku 2014 razem z zespołem CEEU, wygrał światowy finał GS TROPHY w Kanadzie.

Hubert Szaniawski

Hubert Szaniawski – Trener

Zawodowo, rodzinnie i emocjonalnie związany z motocyklami. Niespełniony uczestnik Rajdu Dakar, ale spełniony pasjonata enduro w naszych środkowo-europejskich realiach. Hubert czuwa w szkole nad najwyższymi standardami obsługi klientów i jest pierwszą osobą, z którą powinniście rozmawiać gdy chcecie podzielić się z nami opinią o naszych staraniach.

Kamil Łowicki

Kamil Łowicki – Foto

Motocykle i fotografia to dwie wielkie pasje Kamila, które nie tylko znakomicie do siebie pasują, ale również dzięki którym możecie cieszyć się swoimi zdjęciami z prowadzonych przez nas szkoleń i wyjazdów.

Michał Ulatowski

Michał Ulatowski - Import & Eksport

Jeśli chcesz z nami współpracować, Michał będzie właściwą osobą, która nie tylko wprowadzi Cię w świat naszych szkoleń, ale która także podpowie jak współpracę z nami uczynić możliwie najbardziej korzystną dla Ciebie.

Basia Łowicka

Basia Łowicka – Kobieta z ręką na kasie

Z Basią załatwicie kwestie papierologiczne, rozliczenia, fakturowania oraz zmiany w Waszych zapisach.