Szkolenie enduro 4/5 czerwca Dolny Śląsk - PROENDURO VOUCHER

Szkolenie enduro 4/5 czerwca Dolny Śląsk

800,00 1 500,00 

  • 4/5 czerwca 2022
  • Bolków, Dolny Śląsk
  • Poziomy od 1 do 2
  • Poziom 1 : 4 czerwca
  • Poziom 2:  5 czerwca

 

Wyczyść

Opis

Szkolenie enduro na Dolnym Śląsku

  • Chcesz poprawić swoje umiejętności jazdy w terenie? Nie mogłeś lepiej trafić! Proenduro.pl to kuźnia umiejętności dla posiadaczy ciężkich motocykli prowadzona przez profesjonalnych trenerów motocyklowych i jednocześnie wielkich fanów jazdy w terenie.
  • Poszczególne bloki tematyczne naszego szkolenia enduro to klarowny i efektywny system ćwiczeń opracowany dla podniesienia umiejętności jazdy, który działa niezależnie od poziomu Twoich umiejętności z jakim do nas przyjedziesz. Z systemu tego korzystamy w tradycyjny sposób – krok po kroku. Tak właśnie przejmiesz kontrolę nad motocyklem i terenem!

Jeden poziom naszego szkolenia enduro to cały dzień teorii i praktyki. W ciągu każdego dnia czeka Cię szereg krótkich dyskusji omawiających poszczególne elementy techniki jazdy. Po każdym z nich omawiany element ćwiczysz z instruktorem w terenie, a po zakończeniu każdej jazdy, omawiasz z nim jej wyniki. Spodziewaj się również niestandardowych ćwiczeń, których nie ma w ramowym planie dnia.

Nasz program szkoleniowy podzielony jest na cztery podstawowe bloki tematyczne. W każdym z nich pochylamy się nad innym obszarem techniki jazdy ciężkim motocyklem terenowym. Nasze „poziomy”, to nie poziomy trudności. Sugerujemy realizować je w proponowanej przez nas kolejności, tak abyś maksymalnie efektywnie wykorzystał swój czas i pieniądze. Cztery podstawowe poziomy uzupełnione są o szkolenia tematyczne oraz zajęcia indywidualne.

Na Dolnym Śląsku posiadamy własny plac szkoleniowy, gdzie w wygodnych i bezpiecznych warunkach odnajdzie się każdy motocyklista. Dolnośląski plac zlokalizowany jest 30 minut od zjazdu z autostrady A4, w Bolkowie (kierunek Jelenia Góra). Oczywiście, szkolenie nie jest przeznaczone tylko dla mieszkańców Dolnego Śląska. Zapraszamy chętnych motocyklistów adventure z całej Polski.

Szkolenie motocyklowe na Dolnym Śląsku. Jak wygląda dzień szkoleniowy?

Motocyklowe szkolenie enduro w Proenduro.pl to dzień bardzo pracowity, ale jednocześnie prowadzony w spokojnej atmosferze sprzyjającej nauce. Zaczynamy o godzinie 8.30 rejestracją uczestników, a kończymy po godzinie 16.00 (czasem później) podsumowaniem dnia szkoleniowego i końcową rozmową z Twoim trenerem zanim ostatecznie wszyscy udadzą się do domów.

Na placu szkoleniowym i na szlaku jest 6 uczniów przypisanych do jednego trenera. Na początku dnia zostaniesz przypisany do trenera, który będzie pracował z Tobą w ciągu całego dnia. Oprócz Ciebie trener będzie miał pod swoją opieką innych uczniów.

W ciągu dnia wygospodarujemy czas na przekąski, zimne i gorące napoje, oraz obiad.

Przed szkoleniem pamiętaj o:

Każdy zaczyna od Poziomu 1. Będziesz przypisany o grupy z motocyklistami o podobnym doświadczeniu i umiejętnościach jak Ty. Poziom 1 to początek podróży w kierunku ciągłego rozwoju umiejętności jazdy w terenie. Nie ma to odniesienia do Twoich obecnych umiejętności.

Szkolenie adventure na Dolnym Śląsku. Tak było w zeszłym roku:

Może spodoba się również…