Rent a motorbike from us for a weekend or vacation! - PROENDURO VOUCHER

Rent a motorbike from us for a weekend or vacation!

Rent a motorbike from us for a weekend or vacation!

Nasi uczniowie (nie tylko tegoroczni, ale wszyscy którzy byli dotychczas na naszych szkoleniach CSS i Proenduro.pl) będą mogli w sezonie 2018 wynająć określone modele motocykli BMW poza terminami szkoleń na super preferencyjnych warunkach. Jeździsz motocyklem sportowym, a przydałby Ci się R1200GS na motocyklowe wakacje? Po prostu skontaktuj się z nami!

Do Waszej dyspozycji jest oferta motocykli BMW, które w roku 2018 możecie wynająć na naszych szkoleniach i poza nimi. Zarówno ceny, jak i warunki wynajmu są bardzo konkurencyjne. Proponujemy zdefiniowane opcje wynajmu, ale w zależności od Twoich potrzeb możemy wydłużyć lub skrócić czas wynajmu i zapewnić transport motocykla w dowolne miejsce w kraju, innymi słowy – skroić naszą ofertę pod Ciebie.