Voucher - PROENDURO VOUCHER

Kupon upominkowy ProEnduro

voucher

Zastanawiasz się nad prezentem urodzinowym, okolicznościowym lub gwiazdkowym dla miłośnika dwóch kółek? Kupon upominkowy Proenduro.pl upoważniający do udziału w naszym szkoleniu jest niebanalnym, a nade wszystko idealnym prezentem dla każdego ambitnego motocyklisty! Kupon wykorzystać można na dowolnym szkoleniu organizowanym przez Proenduro.pl w sezonie 2024.

Wystarczy zgłosić się do nas mailowo lub telefonicznie i przekazać nam podstawowe dane na temat obdarowanej osoby, która weźmie udział w szkoleniu. Przy przekazywaniu kuponu poinformujemy Was również o wszystkich wymogach formalnych związanych z wzięciem udziału w szkoleniu oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Możesz wybrać kupon na szkolenie 2-dniowe, którego koszt wynosi 1850 zł. Kupon na szkolenie jednodniowe lub na szkolenie tematyczne (typu Piaskownica lub Enduroniezbędnik) to wydatek na poziomie zaledwie 990 zł! Od sezonu 2021 oferujemy również vouchery na nasze wycieczki

Możesz również poprosić nas o przygotowanie kuponu kwotowego, który osobna obdarowana będzie mogła wykorzystać na dowolny produkt z oferty Proenduro.pl oraz California Superbike School!!

Masz wątpliwości? Napisz do nas info@proenduro.pl lub zadzwoń pod numer 509 155 792!


Voucher upominkowy
Szkolenie indywidualne
Szkolenie grupowe