Welcome to the Proenduro.pl training! - PROENDURO VOUCHER

Welcome to the Proenduro.pl training!

Welcome to the Proenduro.pl training!

Najwyższy poziom szkolenia motocyklowego – teraz dostępny nie tylko dla miłośników na asfalcie. Nasz nowy projekt o nazwie Proenduro.pl to szkoła oferującą profesjonalne szkolenia offroadowe dla posiadaczy motocykli Adventure wszystkich marek. Szkolenia nakierowane jest na wydobycie jak największej części potencjału kryjącego się w ciężkich maszynach terenowych.

Szkolenia prowadzone są w dwudniowych blokach, w formule weekendowej. Możesz przyjechać na jeden dzień, możesz uczestniczyć w szkoleniu jednego dnia. Na indywidualne zapytania możliwe jest przeprowadzenie szkolenia w czasie dni pracujących tygodnia. Zajęcia prowadzone są stacjonarnie pod Warszawą, ale mogą być też realizowane w lokalizacjach wyjazdowych, w tym poza granicami Polski.

Nasza grupa docelowa posiadacze motocykli typu Advenure, rozpoczynający przygodę z jazdą w terenie, lub chcący podnieść swoje umiejętności. To także motocykliści, którzy chcą przygotować się do imprez typu GS Trophy, lub do coraz popularniejszych w Polsce rajdów amatorskich.

Prowadzimy nie tylko szkolenia. Zapraszamy na jednodniowe przejażdżki off-roadem po okolicach Warszawy, a także na dłuższe obozy w Polce i poza nią. Szczegóły i daty już wkrótce zostaną przedstawione na stronie.

Zapraszamy każdego, kto posiada duże motocykle turystyczno-terenowe, takie jak BMW seria GS, KTM Super/Adventure, Yamaha Super Tenere, Honda Africa Twin, Triumph Tiger/Explorer, itd. Najmniejsze motocykle jakie chcemy obsługiwać to duże single typu KTM 690 Enduro lub Yamaha Tenere 660.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.proenduro.pl