Just Ride Out!   - PROENDURO VOUCHER

Just Ride Out!  

Just Ride Out!  

Przedłużony motocyklowy weekend pod namiotem. Z nami i polskim oddziałem Dunlopa. Motocyklowy namiot otrzymasz od Dunlopa i zachowasz go w prezencie 💥😎

🏞  Co i jak?

Zaplanowaliśmy dla Was przedłużony weekend. Spotykamy się w czwartek wieczorem, lub w piątek rano na południowym wschodzie Polski. W piątek, sobotę i niedzielę jedziemy na zachód w kierunku Karkonoszy najpiękniejszymi trasami w okolicy. Trzy noclegi, trzy dni w siodle. Około 600 km do pokonania. Impreza co noc zmienia lokalizację.

ETAP 0 – czwartek (przyjazd) – Zubrzyca Górna
ETAP 1 – piątek – Zubrzyca Górna – Racibórz
ETAP 2 – sobota  – Racibórz – Bolków
ETAP 3 – niedziela – Bolków – Bolków

🏨 Hotel

A właściwie namiot. Otrzymujesz go od firmy Dunlop i po imprezie zostaje on dla Ciebie. Porządny, turystyczny 2-osobowy namiot, idealny na motocyklowe wyprawy. Namiot nie musi jednak oznaczać braku komfortu. Zatrzymujemy się na porządnych kempingach. Dostajemy porządne śniadania i na koniec dnia porządną wyżerkę przy grillu. Mamy gdzie się wykąpać, wysuszyć, naładować telefon i zażyć nieco cywilizacji. Ale z akcentem przygodowym.

🗺 Trasy

Przygotowaliśmy dla Was dwa warianty trasy. Pierwszy to trasa stricte szosowa. Poprowadzi ona fajnymi, krętymi lokalnymi drogami przez Polskę i opcjonalnie (zależnie od stanu pandemii) przez Słowację i Czechy.

Wariant drugi to trasa ADV. Nie zaserwujemy Wam wysokiego poziomu trudności, raczej przelotki szutrami. Da się to przelecieć na ogumieniu 50/50. Tutaj będziemy stronili od przekraczania granicy, bo Czesi i Słowacy mają sztywne stanowisko w sprawie jazdy poza asfaltami.

🗺 Nawigacja

Nawigację w trakcie imprezy realizowali będziemy na dwa sposoby. Pierwsza z nich to zapis trasy, którą każdy będzie mógł wgrać do swojego urządzenia. Druga opcja dedykowana dla grupy ADV to  podróżowanie w oparciu o zapis tracka GPX.

Zalecamy zaopatrzenie się w opcję korzystania z nawigacji GPS, choćby przy wykorzystaniu smartfona. Pamiętajcie o kabelkach, power-bankach i końcówkach.

🛠 Wsparcie techniczne

W ramach wsparcia technicznego dysponowali będziemy busem technicznym, narzędziami oraz sprzętem, który może być przydatny w przypadku awarii.

Niezależnie od tego sugerujemy zaopatrzyć się w:
👉 zestaw podstawowych narzędzi
👉 zestaw opatrunkowy
👉 piankę do sprayu i/lub łatki, a w przypadku osób posiadających dętkowe koła – również całych dętek do Waszych kół.

Co jest w cenie? 

👉 3x nocleg pod namiotem – NAMIOT ZOSTAJE DLA WAS!
👉 wyżywienie w formie śniadania i obiadokolacji
👉 przygotowane trasy
👉 bus serwisowy

Czego nie ma w cenie?

👉 transportu motocykla
👉 wynajmu motocykla
👉 karimaty i śpiwora

Co musisz mieć ze sobą? 

👉 przygotowany do jazdy na danej trasie motocykl
👉 ogumienie właściwe dla zaplanowanej trasy.
👉 niezbędną odzież motocyklową; homologowany kask, buty, ochraniacze kolan, kurtkę motocyklową, spodnie
👉 bukłak z wodą
👉 podstawowe narzędzia do swojego motocykla łatki do opon / dętki

Rejestracja

Rejestrację przeprowadzimy on-line, ale jako nasi uczniowie macie pierwszeństwo przy zapisach. W razie pytań lub wątpliwości – oczywiście jesteśmy do Waszej dyspozycji,

Ilość miejsc jest ograniczona! I nie jest to słynny „chłyt marketingowy”💥😎

Data: 26-29.08.2021

Koszt uczestnictwa: 960 zł

🧬COVID-19

Ty, Twój czas i Twoje pieniądze są bezpieczne!

Twój czas, Twoje zdrowie i Twoje pieniądze traktujemy naprawdę poważnie. Ubiegłoroczny sezon i pandemia COVID dały nam nieplanowaną okazję, aby tego dowieść ponad wszelką wątpliwość. Jeśli wymaga tego sytuacja – zawsze możesz liczyć na zmianę terminu wyjazdu, lub zwrot środków.

Wpisuj zatem daty do kalendarza, zaproś przyjaciół, zbieraj ekipę… i do zobaczenia na miejscu!

Przeczytaj więcej o naszych imprezach Ride Out TUTAJ

Oto nasz kalendarz na sezon 2021!