Nasz zespół - PROENDURO VOUCHER

Poznajmy się bliżej

Mariusz Łowicki

Mariusz Łowicki - Trener

Wieloletni dziennikarz motoryzacyjny, uczestnik zwycięskiego dla polskiej ekipy światowego finału GS Trophy 2014 w Kanadzie, certyfikowany Instruktor Doskonalenia Techniki Jazdy, trener California Superbike School, odpowiedzialny za kwestie szkoleniowe.

Maciek Gryczewski

Maciek Gryczewski – Trener

Pod inżynieryjną i racjonalną maską obliczoną metodą elementów skończonych kryje się nieskończony pasjonata motocykli. Po latach umęczania motorynek i mniejszych maszyn Maciek ruszył w bezdroża Europy i nie tylko wyciskając z ciężkich maszyn Adventure ile się dało. W roku 2014 razem z zespołem CEEU, wygrał światowy finał GS TROPHY w Kanadzie.

Hubert Szaniawski

Hubert Szaniawski – Trener

Zawodowo, rodzinnie i emocjonalnie związany z motocyklami. Niespełniony uczestnik Rajdu Dakar, ale spełniony pasjonata enduro w naszych środkowo-europejskich realiach. Hubert czuwa w szkole nad najwyższymi standardami obsługi klientów i jest pierwszą osobą, z którą powinniście rozmawiać gdy chcecie podzielić się z nami opinią o naszych staraniach.

Janusz Nowicki

Janusz Nowicki – trener

Janusz potrafi dostać się do panewki wału korbowego przez układ wydechowy i to bez uszkadzania katalizatora! Nie tylko skutecznie wydobywa ze swoich uczniów to, co najlepsze, ale jest także świetnym mechanikiem motocyklowym i nieocenionym wsparciem technicznym podczas naszych imprez.

Dawid Stolicki

Dawid Stolicki – Trener

Młody człowiek z dużym pakietem off-roadowych umiejętności i doświadczeń. Miłośnik motocrossu, który z łatwością odnalazł się w świecie ciężkich maszyn terenowych. Inżynieryjna metodyczność pracy wraz z doskonałym rozumiem tego co robi i mówi czyni z niego trenera, który potrafi wycisnąć to co najlepsze z każdego ucznia.

Michał Mikulski

Michał Mikulski - Trener

Mały gabarytowo pakiet o ogromnym potencjale dydaktycznym. Sercem szosowiec, fan MotoGP... który ścigał się w Pucharze Polski Cross Country i przez wiele lat pracował jako dziennikarz motocyklowych zgłębiając tajniki ujeżdżania, produkowania i sprzedawania motocykli. Pomoże Wam znaleźć skuteczny sposób na radzenie sobie w ciężkim terenie. Uważa, że posiadanie brody jest zaletą…

Kamil Łowicki

Kamil Łowicki – Foto & Logistyka

Motocykle i fotografia to dwie wielkie pasje Kamila, które nie tylko znakomicie do siebie pasują, ale również dzięki którym możecie cieszyć się swoimi zdjęciami z prowadzonych przez nas szkoleń i wyjazdów.

Basia Łowicka

Basia Łowicka – Kobieta z ręką na kasie

Z Basią załatwicie kwestie papierologiczne, rozliczenia, fakturowania oraz zmiany w Waszych zapisach.