Jak uczymy? - PROENDURO VOUCHER

Jak uczy Proenduro.pl

Jeden poziom naszego szklenia to cały dzień teorii i praktyki. W ciągu każdego dnia czeka Cię szereg krótkich dyskusji omawiających poszczególne elementy techniki jazdy. Po każdym z nich omawiany element ćwiczysz z instruktorem w terenie, a po zakończeniu każdej jazdy, omawiasz z nim jej wyniki. Spodziewaj się również niestandardowych ćwiczeń, których nie ma w ramowym planie dnia.

Nasz program szkoleniowy podzielony jest na cztery podstawowe bloki tematyczne. W każdym z nich pochylamy się nad innym obszarem jazdy ciężkim motocyklem terenowym. Nasze „poziomy”, to nie poziomy trudności. Sugerujemy realizować je w proponowanej przez nas kolejności, tak abyś maksymalnie efektywnie wykorzystał swój czas i pieniądze. Cztery podstawowe poziomy uzupełnione są o szkolenia tematyczne oraz zajęcia indywidualne.

/

Dzień w Proenduro.pl:

Szkolenie w Proenduro.pl to dzień bardzo pracowity, ale jednocześnie prowadzony w spokojnej atmosferze sprzyjającej nauce. Zaczynamy o godzinie 8.30 rejestracją uczestników, a kończymy po godzinie 16.00 (czasem później) podsumowaniem dnia szkoleniowego i końcową rozmową z Twoim trenerem zanim ostatecznie wszyscy udadzą się do domów.

Na placu szkoleniowym i na szlaku jest 6 uczniów przypisanych do jednego trenera. Na początku dnia zostaniesz przypisany do trenera, który będzie pracował z Tobą w ciągu całego dnia. Oprócz Ciebie trener będzie miał pod swoją opieką innych uczniów.

W ciągu dnia wygospodarujemy czas na przekąski, zimne i gorące napoje, oraz obiad.

//

Przygotowując się na szkolenie pamiętaj, aby zabrać ze sobą:

  • chęć do nauki,
  • kompletny certyfikowany motocyklowy ubiór ochronny (kask, kurtka, spodnie, rękawice, offroadowe buty motocyklowe, ochraniacz kręgosłupa lub offroadowy buzer),
  • prawo jazdy,
  • sprawny motocykl obligatoryjnie wyposażony w ogumienie terenowe (Michelin Anakee Wild, Conti TKC80, Metzleler Karoo 3, Mitas E09 itd.!)

Każdy zaczyna od Poziomu 1. Będziesz przypisany o grupy z motocyklistami o podobnym doświadczeniu i umiejętnościach jak Ty. Poziom 1 to początek podróży w kierunku ciągłego rozwoju umiejętności jazdy w terenie. Nie ma to odniesienia do Twoich obecnych umiejętności.

Poziomy szkolenia w Proenduro.pl / Wybierz poziom

On/Off – zjedź z asfaltu

Szkolenia Indywidualne

Szkolenie indywidualne może być realizowane dla jednej osoby, może być też realizowane dla grupy maksymalnie 5 osób. Prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów i umówienia daty, jako że szkolenie to może być realizowane poza naszym standardowym kalendarzem szkoleń.

O ile będę lepszy?

Skłamalibyśmy twierdząc że w trakcie jednego dnia zrobimy z ciebie perfekcjonistę w każdym z punktów do których odniesiemy się na szkoleniu. Niemniej jednak po ukończeniu szkolenia będziesz wiedział co dotychczas robiłeś źle, będziesz wiedział jak dany aspekt Twojej jazdy wykonać dobrze. Będziesz wiedział również do czego dążyć ma Twój własny trening. Każdy z wyżej wymienionych punktów jest w pełni wytłumaczony od stronny teoretycznej, przećwiczony w terenie i przedyskutowany z Twoim trenerem.

Proenduro.pl – przejmij kontrolę!

dlaczego css
Dlaczego Proenduro.pl?
Ponieważ zatrudniamy jedynie profesjonalnych trenerów z gruntownym przygotowaniem dydaktycznym, którzy z dbałością o bezpieczeństwo i precyzję zarażą Cię szczerą pasją do jazdy motocyklem.
Sprawdź >>
gdzie uczymy
Gdzie uczymy?
Profesjonalne ćwiczenia i kursy prowadzimy w najnowocześniejszych ośrodkach szkoleniowych dla kierowców w Polsce, Europie oraz innych częściach świata.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Trudno o lepszy wybór dla ambitnego motocyklisty! Voucher dobieramy indywidualnie do potrzeb oraz oczekiwań, aby był prezentowym strzałem w dziesiątkę.
Sprawdź >>