Dlaczego Proenduro.pl? – PROENDURO VOUCHER

Jazda po asfalcie staje się dla Ciebie zbyt monotonna? Kusi Cię perspektywa jazdy w miejscach, gdzie zamiast fotoradaru za zakrętem czeka na Ciebie przygoda? Jeśli tak, to nie mogłeś lepiej trafić! Proenduro.pl to kuźnia umiejętności dla posiadaczy ciężkich motocykli prowadzona przez profesjonalnych trenerów motocyklowych i jednocześnie wielkich fanów jazdy w terenie. Opracowaliśmy program szkoleniowy który działa niezależnie od poziomu Twoich umiejętności z jakim do nas przyjedziesz. Z systemu tego korzystamy w tradycyjny sposób – krok po kroku. Tak właśnie przejmiesz kontrolę nad motocyklem i terenem!

////

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawdzonym metodom pracy zyskasz nie tylko nowe umiejętności, ale także większą pewność siebie i zupełnie nową perspektywę tego, jak możesz wykorzystać swój motocykl terenowy.

////

Proenduro.pl to jednak nie tylko szkolenia. To także społeczność ludzi dzielących tą samą pasję. Regularnie spotykamy się i jeździmy – na asfalcie i w terenie. W końcu jazda motocykle to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu!

  • Chcesz poprawić swoje umiejętności jazdy w terenie? Nie mogłeś lepiej trafić! Proenduro.pl to kuźnia umiejętności dla posiadaczy ciężkich motocykli prowadzona przez profesjonalnych trenerów motocyklowych i jednocześnie wielkich fanów jazdy w terenie.
  • Poszczególne bloki tematyczne naszego szkolenia to klarowny i efektywny system ćwiczeń opracowany dla podniesienia umiejętności jazdy, który działa niezależnie od poziomu Twoich umiejętności z jakim do nas przyjedziesz. Z systemu tego korzystamy w tradycyjny sposób – krok po kroku. Tak właśnie przejmiesz kontrolę nad motocyklem i terenem!

Format szkoleń

Nasze szkolenia prowadzone są w dwudniowych blokach, w formule weekendowej. Możesz przyjechać na jeden dzień, możesz uczestniczyć w szkoleniu jednego dnia. Na indywidualne zapytania możliwe jest przeprowadzenie szkolenia w czasie dni pracujących tygodnia. Zajęcia prowadzone są stacjonarnie pod Warszawą, ale mogą być też realizowane w lokalizacjach wyjazdowych, w tym poza granicami Polski.

Dla kogo

Posiadacze motocykli typu Advenure, rozpoczynający przygodę z jazdą w terenie, lub chcący podnieść swoje umiejętności. To także motocykliści, którzy chcą przygotować się do imprez typu GS Trophy, lub do coraz popularniejszych w Polsce rajdów amatorskich.

Typy motocykli

Duże motocykle turystyczno-terenowe, takie jak BMW seria GS, KTM Super/Adventure, Yamaha Super Tenere, Honda Africa Twin, Triumph Tiger/Explorer, itd. Najmniejsze motocykle jakie chcemy obsługiwać to duże single typu KTM 690 Enduro lub Yamaha Tenere 660. Wymóg posiadania odpowiednio dużego motocykla wynika nie z naszego braku chęci do obsługi klientów na mniejszych pojazdach. Nasze wymogi co do posiadanego pojazdu wynikają z charakteru szkolenia, przygotowanych ćwiczeń, terenu i możliwości prowadzenia szkolenia w jednej grupie i w ramach jednego programu dnia.

Wielkość grup

Grupy mają maksymalnie 5 do 6 osób na jednego trenera. W trakcie dnia mogą być prowadzone zajęcia dla różnych grup równolegle. W sumie przy 3 trenerach możemy mieć 3 różne bloki tematyczne prowadzone w tym samym czasie w ciągu dnia + szkolenie indywidualne jeśli będziemy mieli 4 trenera.

Proenduro.pl – przejmij kontrolę!

gdzie uczymy
Gdzie uczymy?
Profesjonalne ćwiczenia i kursy prowadzimy w najnowocześniejszych ośrodkach szkoleniowych dla kierowców w Polsce, Europie oraz innych częściach świata.
Sprawdź >>
jak uczymy
Jak uczymy?
Skutecznie przeprowadzamy naszych uczniów przez cztery kolejne poziomy nauczania, stopniowo zwiększając intensywność ćwiczeń, co pozwala maksymalizować korzyści.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Oferujemy także opcję kuponów podarunkowych wraz z kompletem informacji na temat szkoły, które pozostają ważne do 12 miesięcy od daty zakupu.
Sprawdź >>