Dlaczego Proenduro.pl? - PROENDURO VOUCHER

Jazda po asfalcie staje się dla Ciebie zbyt monotonna? Kusi Cię perspektywa jazdy w miejscach, gdzie zamiast fotoradaru za zakrętem czeka na Ciebie przygoda? Jeśli tak, to nie mogłeś lepiej trafić! Proenduro.pl to kuźnia umiejętności dla posiadaczy ciężkich motocykli prowadzona przez profesjonalnych trenerów motocyklowych i jednocześnie fanów jazdy w terenie. Opracowaliśmy program szkoleniowy który działa niezależnie od poziomu Twoich umiejętności z jakim do nas przyjedziesz. Z systemu tego korzystamy w tradycyjny sposób – krok po kroku. Tak właśnie przejmiesz kontrolę nad motocyklem i terenem!

////

Nie obiecujemy, że się nie przewrócisz. Obiecujemy natomiast, że zastosujemy na Tobie metody szkolenia, które minimalizują ryzyko uszkodzenia Ciebie i Twojego motocykla.

Nie interesuje nas jaki jest w danym momencie poziom Twoich umiejętności. Interesuje nas wyłącznie praca z Tobą, na Twoim poziomie i koncentracja na poprawie Twoich umiejętności.

Nie oceniamy naszych uczniów. Po zajęciach to Ty ocenisz nas!

////

Proenduro.pl to jednak nie tylko szkolenia. To także społeczność ludzi dzielących tą samą pasję. Regularnie spotykamy się i jeździmy – na asfalcie i w terenie.

  • Chcesz poprawić swoje umiejętności jazdy w terenie? Nie mogłeś lepiej trafić! Proenduro.pl to kuźnia umiejętności dla posiadaczy ciężkich motocykli prowadzona przez profesjonalnych trenerów motocyklowych i jednocześnie wielkich fanów jazdy w terenie.
  • Poszczególne bloki tematyczne naszego szkolenia to klarowny i efektywny system ćwiczeń opracowany dla podniesienia umiejętności jazdy, który działa niezależnie od poziomu Twoich umiejętności z jakim do nas przyjedziesz. Z systemu tego korzystamy w tradycyjny sposób – krok po kroku. Tak właśnie przejmiesz kontrolę nad motocyklem i terenem!

Format szkoleń

Nasze szkolenia prowadzone są w dwudniowych blokach, w formule weekendowej. Możesz przyjechać na jeden dzień, możesz uczestniczyć w szkoleniu jednego dnia. Na indywidualne zapytania możliwe jest przeprowadzenie szkolenia w czasie dni pracujących tygodnia. Zajęcia prowadzone są stacjonarnie pod Warszawą, pod Poznaniem, na Dolnym Śląsku, Pomorzu, ale mogą być też realizowane w lokalizacjach wyjazdowych, w tym poza granicami Polski.

Dla kogo

Posiadacze motocykli typu Adventure, rozpoczynający przygodę z jazdą w terenie, lub chcący podnieść swoje umiejętności. To także motocykliści, którzy chcą przygotować się do imprez typu GS Trophy, lub do coraz popularniejszych w Polsce rajdów amatorskich.

Typy motocykli

Zapraszamy przede wszystkim duże motocykle turystyczno-terenowe, takie jak BMW seria GS, KTM Super/Adventure, Yamaha Super Tenere, Honda Africa Twin, Triumph Tiger/Explorer, ale również mniejsze single typu KTM 690 Enduro lub Yamaha Tenere 660. Wymóg posiadania odpowiednio dużego motocykla wynika nie z naszego braku chęci do obsługi klientów na mniejszych pojazdach. Nasze wymogi co do posiadanego pojazdu wynikają z charakteru szkolenia, przygotowanych ćwiczeń, terenu i możliwości prowadzenia szkolenia w jednej grupie i w ramach jednego programu dnia.

Wielkość grup

Grupy mają maksymalnie 6 osób na jednego trenera. W trakcie dnia mogą być prowadzone zajęcia dla różnych grup równolegle. W sumie przy 3 trenerach możemy realizować 3 różne bloki tematyczne prowadzone w tym samym czasie w ciągu dnia + zajęcia indywidualne realizowane przez oddelegowanych trenerów.

Proenduro.pl – przejmij kontrolę!

gdzie uczymy
Gdzie uczymy?
Profesjonalne ćwiczenia i kursy prowadzimy w najnowocześniejszych ośrodkach szkoleniowych dla kierowców w Polsce, Europie oraz innych częściach świata.
Sprawdź >>
jak uczymy
Jak uczymy?
Skutecznie przeprowadzamy naszych uczniów przez kolejne poziomy nauczania, skonstruowane tak, aby maksymalizować przyrost umiejętności i ograniczać ryzyko kontuzji.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Trudno o lepszy wybór dla ambitnego motocyklisty! Voucher dobieramy indywidualnie do potrzeb oraz oczekiwań, aby był prezentowym strzałem w dziesiątkę.
Sprawdź >>