Ile się nauczę? - PROENDURO VOUCHER

Ile nauczę się na szkoleniu enduro? Są trzy istotne składowe każdego szkolenia. Nie tylko szkolenia enduro. Wszystkie trzy funkcjonują jako całość. Szkolenie jako całość nie jest w stanie udać się gdy zabraknie jednego z nich. Omówmy je po kolei.

////

Pierwsza składowa szkolenia to „podstawa programowa” i zaplecze. Mamy tutaj na myśli program szkolenia, metodykę, przygotowanie ćwiczeń, plan dnia, dobór poziomu trudności i operowanie jego gradientem. To wszystko jest przemyślane, przygotowane, opisane i przećwiczone na długo zanim uczeń pojawia się w szkole. W tej pierwszej składowej zawarta jest wiedza, profesjonalizm i doświadczenie szkoły jako organizacji.

////

Druga składowa to szkoleniowcy. Najlepszy program szkoleniowy realizowany w szklarniowych dla nauki warunkach nie da żadnych wymiernych owoców jeśli jakość szkoleniowców jest niska. Co rozumiemy przez jakość szkoleniowców? Rozumiemy ich przygotowanie głównie dydaktyczne. Dobry trener to świetny obserwator, który widzi i rozumie co się dzieje na placu szkoleniowym. Który wie jak pomóc uczniowi. Który potrafi dobrać narzędzie do skorygowania błędów. Co więcej, dobry szkoleniowiec to także po części skuteczny psycholog. Wie czego uczeń się obawia i w jaki sposób ucznia zmobilizować. Potrafi delikatnie zachęcić gdy wymaga tego sytuacja i nie podpuszcza swojego podopiecznego, gdy ten nie jest gotowy na trudniejsze wyzwania.

Ile to Kosztuje - PROENDURO

////

Trzecia składowa to sam uczeń. Jeśli uczeń przyjeżdża z otwartą głową i pozytywnym nastawieniem to można zdziałać z nim cuda. Jeśli uczeń nastawiony jest na „nie”, wie lepiej, bo on jeździ od 30 lat i nikt nie będzie tłumaczył ma jak on ma hamować… to o postępy jest zdecydowanie trudniej. Nawet jeśli trener bardzo się stara.

////

Reasumując – oddajemy do Waszej dyspozycji najlepszy w naszej ocenie program szkolenia w Polsce i pewnie jeden z lepszych na świecie. Przemyślany, skuteczny i przede wszystkim – bezpieczny. Oddajemy Wam również do dyspozycji świetnie przygotowanych szkoleniowców. Przygotowanych od strony jeździeckiej, dydaktycznej i psychologicznej. Ludzi, którzy nieustannie ponoszą swoje kwalifikacje. To ludzie dysponujący państwowymi uprawnieniami do nauki techniki jazdy.
Reszta jest w Waszych rękach!

Proenduro.pl – przejmij kontrolę!

dlaczego css
Dlaczego Proenduro.pl?
Ponieważ zatrudniamy jedynie profesjonalnych trenerów z gruntownym przygotowaniem dydaktycznym, którzy z dbałością o bezpieczeństwo i precyzję zarażą Cię szczerą pasją do jazdy motocyklem.
Sprawdź >>
jak uczymy
Jak uczymy?
Skutecznie przeprowadzamy naszych uczniów przez kolejne poziomy nauczania, skonstruowane tak, aby maksymalizować przyrost umiejętności i ograniczać ryzyko kontuzji.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Trudno o lepszy wybór dla ambitnego motocyklisty! Voucher dobieramy indywidualnie do potrzeb oraz oczekiwań, aby był prezentowym strzałem w dziesiątkę.
Sprawdź >>