Gdzie uczymy? – PROENDURO VOUCHER

Warszawa - Modlin

Nasze centrum szkoleniowe zlokalizowane jest w podwarszawskiej miejscowości Modlin, znanej z lotniska Warszawa – Modlin oraz jednej z największych na świecie fortec budowanej przez ponad 100 lat przez trzy narody. Motocyklowa eksploracja Twierdzy Modlin to jeden z punktów każdego naszego motocyklowego weekendu w Modlinie.

Spotykamy się punktualnie o godzinie 8.30 w Royal Hotel, ul. Szpitalna 93, 05-160 Modlin. Po porannej odprawie ruszamy na plac szkoleniowy i wytyczone w okolicy modlińskiej twierdzy szlaki off-roadowe. Zobacz na mapie.
Dla uczestników szkolenia hotel przygotował specjalną ofertę na noclegi. Aby z niej skorzystać, prosimy powołać się na fakt bycia uczestnikiem szkolenia!

Poznań

Nasze centrum szkoleniowe zlokalizowane jest w podpoznańskiej miejscowości Przeźmierowo. Mając na horyzoncie budynki poznańskiej metropolii jesteśmy w stanie zabrać Was w fascynujący świat off-roadu.

Spotykamy się punktualnie o godzinie 8.30 w na Torze Poznań, w Przeźmierowie, ulica Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo,
www.aw.poznan.pl.

Naszą bazą noclegową dla szkoleń pod Poznaniem jest Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo, 62-081 Przeźmierowo.
Dla uczestników szkolenia hotel przygotował specjalną ofertę na noclegi. Aby z niej skorzystać, prosimy powołać się na fakt bycia uczestnikiem szkolenia!

Dąbrowa Górnicza

Naszą bazą szkoleniową na Śląsku jest kompleks toru MXDG Dąbrowa Górnicza. Adres tego miejsca to Zakawie, 41-300 Dąbrowa Górnicza.

Spotykamy się punktualnie o godzinie 8.00 w na torze.
Sprawdź na mapie - link

Proenduro.pl – przejmij kontrolę!

dlaczego css
Dlaczego Proenduro.pl?
Ponieważ zatrudniamy jedynie profesjonalnych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem, którzy z dbałością o bezpieczeństwo i precyzję zarażą Cię szczerą pasją do jazdy motocyklem.
Sprawdź >>
jak uczymy
Jak uczymy?
Skutecznie przeprowadzamy naszych uczniów przez cztery kolejne poziomy nauczania, stopniowo zwiększając intensywność ćwiczeń, co pozwala maksymalizować korzyści.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Oferujemy także opcję kuponów podarunkowych wraz z kompletem informacji na temat szkoły, które pozostają ważne do 12 miesięcy od daty zakupu.
Sprawdź >>