Gdzie uczymy? - PROENDURO VOUCHER

Warszawa - Modlin

Nasze centrum szkoleniowe zlokalizowane jest w podwarszawskiej miejscowości Modlin, znanej z lotniska Warszawa – Modlin oraz jednej z największych na świecie fortec budowanej przez ponad 100 lat przez trzy narody.

Motocyklowa eksploracja Twierdzy Modlin to jeden z punktów każdego naszego motocyklowego weekendu w Modlinie.
Sprawdź na mapie - link

Poznań

Nasze centrum szkoleniowe zlokalizowane jest w podpoznańskiej miejscowości Przeźmierowo. Mając na horyzoncie budynki poznańskiej metropolii jesteśmy w stanie zabrać Was w fascynujący świat off-roadu.

Spotykamy się na Torze Poznań, w Przeźmierowie, ulica Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo,
www.aw.poznan.pl.

Dąbrowa Górnicza

Naszą bazą szkoleniową na Śląsku jest kompleks toru MXDG Dąbrowa Górnicza. Adres tego miejsca to Zakawie, 41-300 Dąbrowa Górnicza.

Spotykamy się bezpośrednio na torze.
Sprawdź na mapie - link

Trójmiasto

Naszą bazą szkoleniową na Pomorzu jest Tor MX Gdańsk przy ulicy Starogardzkiej. Ogromny kompleks dedykowany dla sportów motorowych oferuje różnorodny teren, na którym możemy gruntownie przygotować się do jazdy w terenie.

Spotykamy się bezpośrednio na torze.
Sprawdź na mapie - link

Proenduro.pl – przejmij kontrolę!

dlaczego css
Dlaczego Proenduro.pl?
Ponieważ zatrudniamy jedynie profesjonalnych trenerów z gruntownym przygotowaniem dydaktycznym, którzy z dbałością o bezpieczeństwo i precyzję zarażą Cię szczerą pasją do jazdy motocyklem.
Sprawdź >>
jak uczymy
Jak uczymy?
Skutecznie przeprowadzamy naszych uczniów przez kolejne poziomy nauczania, skonstruowane tak, aby maksymalizować przyrost umiejętności i ograniczać ryzyko kontuzji.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Trudno o lepszy wybór dla ambitnego motocyklisty! Voucher dobieramy indywidualnie do potrzeb oraz oczekiwań, aby był prezentowym strzałem w dziesiątkę.
Sprawdź >>