Proenduro.pl - terminy w sezonie 2018 - PROENDURO VOUCHER

Proenduro.pl – terminy w sezonie 2018

Proenduro.pl – terminy w sezonie 2018

Proenduro.pl ogłasza terminy szkoleń w sezonie 2018 w Polsce. W tym roku szkoła proponuje Wam dwudniowe terminy, głównie w trakcie weekendów, tak abyście mogli dopasować swoje plany szkoleniowe do swojego grafika i planów urlopowych.

Do Waszej dyspozycji jak w latach ubiegłych jest oferta motocykli BMW, które w roku 2018 możecie wynająć na naszych szkoleniach. Zarówno ceny, jak i warunki wynajmu są bardzo konkurencyjne. Co więcej nasi uczniowie (nie tylko tegoroczni, ale wszyscy którzy byli dotychczas na naszych szkoleniach CSS i Proenduro.pl) będą mogli w sezonie 2018 wynająć określone modele motocykli BMW poza terminami szkoleń na super preferencyjnych warunkach. Jeździsz motocyklem sportowym, a przydałby Ci się R1200GS na motocyklowe wakacje? Po prostu skontaktuj się z nami!

Więcej informacji na temat tego jak uczy szkoła oraz ceny uczestnictwa znajdziecie na stronie internetowej www.proenduro.pl. W zakładce Terminy i Cennik znajdziecie koszt uczestnictwa w poszczególnych Poziomach nauczania oraz dostępne terminy. Na wiele pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym FAQ, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości poprzez e-maila oraz telefonicznie.

Zastanawiasz się dlaczego warto? Dowiedz się więcej!

Zapisy oraz informacje znajdziesz TUTAJ

Organizator:
Motor Progress Sp. z o.o.
Tel. (+48) 509 155 792
Tel. (+48) 606 480 900
e-mail: info(malpka)proenduro.pl
strona www: www.proenduro.pl