Proenduro.pl Ride Out - Dolny Śląsk 2020 - PROENDURO VOUCHER

Proenduro.pl Ride Out – Dolny Śląsk 2020

Proenduro.pl Ride Out – Dolny Śląsk 2020
Kolejny Ride Out! To prawda, że sezon na jazdę w terenie nigdy się nie kończy. Jeśli jednak planujecie krótką, zimową przerwę, to mamy dla Was idealny sposób żeby pozytywnie zapamiętać rok 2020. W drugiej połowie października spotykamy się w w dolnośląskiej miejscowości Karczyce, z której ruszamy na trzy dni terenowego jeżdżenia w rejonie Kotliny Jeleniogórskiej. Łącznie do pokonania blisko 600 km w terenie!

Mamy ograniczoną ilość miejsc. Dzielimy się na dwie grupy – OFFROAD i ON/OFF. Pierwsza 70% spędzi na polnych ścieżkach, duktach, korzeniach i w błocie. Grupa ON/OFF będzie miała okazję poznać ciekawe okolice i mniej uczęszczane drogi asfaltowe, od czasu do czas przecinane gruntowymi ścieżkami.

Data Ride Out : 23-25.10.2020

Miejsce: Karczyce, Dolny Śląsk*
Grupy: OFFROAD oraz ON/OFF
W cenie**:
dwa noclegi
3x śniadania
2x kolacja
przygotowane świetne trasy + GPX
przewodnik
bus techniczny
ubezpieczenie
*dokładny adres bazy podany na dniach
**wyżywienie na trasie – we własnym zakresie.

Trasy Ride Out:

Grupa OFFROAD zwiedzi mało znane zakątki Kotliny Jeleniogórskiej, ale także pojedzie szukać „Bursztynowej Komnaty” w okolicach Wałbrzycha. Celem jest rekreacja, zwiedzanie i przygoda, stąd trasy nie są przesadnie wymagające. Wpisują się idealnie w zastosowanie motocykli typu adventure. Ważna informacja: tylko z oponami o terenowym bieżniku (min. w typie Conti TKC80)
Ride Out ON/OFF to przede wszystkim ogrom zakrętów i unikanie głównych dróg. Na trasach ON/OFF dobrze będzie bawił się każdy, który szuka odpoczynku, pięknych widoków i zaskakujących tras. Niektóre niczym nie odstają od alpejskich serpentyn i potrafią zaskoczyć nawet lokalnych motocyklistów. Opony w typie Pirelli Scorpion Trail, czyli posiadające możliwość bezpiecznego przejechania przez gruntowe drogi.
Harmonogram (wstępny):
Piątek – 23.10
8:00 – 9:00 rejestracja uczestników
9:00 śniadanie
9:45 odprawa bezpieczeństwa
10:30 wyjazd na trasy w grupach
17:00 powrót do hotelu
Sobota – 24.10
8:00 – 9:00 śniadanie
9:30 wyjazd na trasy w grupach
17:00 powrót do hotelu
Niedziela – 25.10
7-8:00 śniadanie
9:00 wyjazd na trasy w grupach
14:00 powrót do hotelu, zakończenie imprezy
Rejestracje: https://proenduro.pl/terminy-i-cennik2/ride-out-dolny-slask/