Ruszyły zapisy na sezon 2020 - PROENDURO VOUCHER

Ruszyły zapisy na sezon 2020

Ruszyły zapisy na sezon 2020

Planujecie na najbliższy sezon motocyklowe wyprawy, rajdy lub po prostu eksplorację bliższych i dalszych bezdroży? Jeśli tak, to już teraz możecie rozpocząć przygotowania jeździeckie do off-roadowego sezonu 2020. Kalendarz otworzyła ogólnopolska szkoła dedykowana dla miłośników ciężkich motocykli terenowych i terenowo-turystycznych – Proenduro.pl.

Kalendarz na przyszły rok obejmuje 12 dwudniowych terminów w trzech różnych lokalizacjach na terenie całej Polski. Terminy te obejmują szkolenia standardowe zorientowane na rozwijanie poszczególnych umiejętności jazy w terenie, oraz szkolenia tematyczne nastawione na wyprawy, czy jazdę w piasku. Szczegóły znajdziecie na stronie: https://proenduro.pl/terminy-i-cennik/

Mariusz Łowicki z Proenduro.pl wyjaśnia: „Od początku działalności szkoły chcemy pracować z naszymi uczniami na takim poziomie merytorycznym oraz organizacyjnym, jak w przypadku szkoleń California Superbike School, które prowadzimy w Polsce od wielu lat.

Nasz kalendarz na rok 2020 jest ramowym planem działania. Z całą pewnością w ciągu sezonu wydarzy się więcej. Oferujemy ponadto szkolenia indywidualne i dla zorganizowanych grup w dogodnych dla klientów terminach.

Na szkolenie do nas nie trzeba przyjeżdżać własnym sprzętem. Dzięki współpracy z Triumph Motorcycles możemy zaoferować naszym klientom najnowsze modele Tigerów, w tym najnowszego Tigera 900 na bardzo korzystnych warunkach.”

Szkolenia można nie tylko kupić przez stronę szkoły, ale można również podarować w formie kuponu upominkowego! Pamiętajcie o tym szukając prezentów dla lepszej połówki przed Mikołajkami i pod Choinkę!

Więcej o szkole dowiecie się ze strony www.proenduro.pl oraz pod adresem info@proenduro.pl i telefonem 509 155 792.