Sezon 2020 już na horyzoncie! - PROENDURO VOUCHER

Sezon 2020 już na horyzoncie!

Sezon 2020 już na horyzoncie!

Co prawda jeszcze nie kończymy sezonu 2019, ale myślami jesteśmy już przy sezonie 2020!

W przyszłym roku możecie liczyć na zdecydowanie więcej jeśli chodzi o nasze szkolenia. W roku 2020 będziemy traktowali Was jeszcze lepszym programem nauczania i nowymi ćwiczeniami, które opracowaliśmy w trakcie ostatnich dwóch lat pracy z Wami. Zapraszamy na powtórki szkoleń na każdym poziomie, ponieważ zawsze czekało będzie na Was coś nowego.

W tym roku sprawdziliśmy i przetestowaliśmy szkolenie dedykowane o nazwie Piaskownica, w trakcie którego skupiamy się na piachu. Kto daje radę w piachu – da radę wszędzie jak głosi stare mądre endurowe powiedzenie. Impreza wypadła tak dobrze, że zdecydowanie chcemy ją wpisać na stałe do naszego kalendarza.

Do kalendarza wjeżdża również szkolenie o nazwie Enduroniezbędnik. Będzie to szkolenie, gdzie będziemy chcieli przekazać Wam jak najwięcej wiedzy na temat radzenia sobie w sytuacjach, gdy sprawy idą nie tak dobrze jak byście tego oczekiwali… Jak wykopać się z piachu, jak poradzić sobie z kołkowaniem koła albo wymianą dętki? Jak odpalić motocykl na pych, albo kablami? Jak holować kolegę, jak znaleźć skrzynkę z bezpiecznikami? Jak usunąć drobne awarie i jak postępować w awaryjnych sytuacjach typu zalanie motocykla, brak prądu? Jak radzić sobie z niuansami nawigacji elektronicznych, jak działa roadbook i jak opracować tracka? Pojeździmy w trakcie dnia motocyklami, podłubiemy przy nich, ale też posiedzimy przy rożnych urządzeniach elektronicznych… Będzie to bardzo, bardzo pracowity i mamy nadzieję przydatny dzień dla wszystkich zapuszczających się w teren na motocyklu.

Poniżej znajdziecie ramowy i bardzo wstępny kalendarz na sezon 2020, ale imprez będzie … więcej! Pracujemy nad kilkoma niespodziankami, ale zanim wszystko trafi do naszego kalendarza musimy poczekać także na kilka innych składowych, jak chociażby ogłoszenie naszego kalendarza szkoleń szosowych California Superbike School. Nawet jeśli terminy zaproponowane przez nas nie będą do końca Wam opowiadały – z przyjemnością zajmiemy się Wami grupowo, albo indywidualnie poza oficjalnym kalendarzem.

Będziemy z Wami dużo jeździli! Soboty w terenie w roku 2019 były na prawdę fantastyczne i możecie być pewni, że ten format pozostanie w naszym menu. Oczywiście o kolejnych imprezach informowali będziemy w trakcie sezonu mając na uwadze co dzieje się w kalendarzu i w pogodzie 😉

Od dziś można już oficjalnie kupić vouchery na szkolenia Proenduro w sezonie 2020. Kilka już znalazło swoich szczęśliwych właścicieli i chyba nie musimy Was przekonywać, że trudno o lepszy prezent na zbliżające się wielkimi krokami Mikołajki i Boże Narodzenie 😉

Proenduro.pl 2020 – plan minimum!

18 i 19 kwietnia – Warszawa Modlin – Poziomy 1, 2, OnOff
25 i 26 kwietnia – Poznań – 1, 2, OnOff
9 i 10 maja – Warszawa Modlin – Poziomy 1, 2, Piaskownica, Enduroniezbędnik
30 i 31 maja – Poznań – 1, 2
6 i 7 czerwca – Warszawa Modlin – Poziomy 1, 2, 3 i 4
27 i 28 czerwca – Warszawa Modlin – Poziomy 1, 2, OnOff
11 i 12 lipca – Warszawa Modlin – Poziomy 1, 2, Piaskownica, Enduroniezbędnik
5 i 6 września – Warszawa Modlin – Poziomy 1, 2, 3 i 4
19 i 20 września – Poznań – 1, 2
10 i 11 października – Warszawa Modlin – Poziomy 1, 2

Jeśli macie pytania – piszcie i dzwońcie – jesteśmy do Waszej dyspozycji.