Szkolenie enduro Poznań - PROENDURO VOUCHER

Szkolenie enduro Poznań

Szkolenie enduro Poznań

Szkolenie enduro Poznań realizowane jest na naszym obiekcie szkoleniowym zlokalizowanym w podpoznańskim Przeźmierowie. Mamy tutaj do dyspozycji dziesiątki hektarów terenu idealnego do prowadzenia szkolenia wraz z kilometrami szutrowych szlaków, gdzie możemy przejechać się motocykla i sprawdzić jak teoria i ćwiczenia spisują się w praktyce. W Poznaniu prowadzimy zajęciach na poziomach 1 i 2.

Dokładna lokalizacja naszych obiektów szkoleniowych znajduje się w zakładce GDZIE UCZYMY

Nasze obiekty szkoleniowe

Podstawowym wymogiem, jaki stawiamy przed naszymi obiektami szkoleniowymi jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym uczniom. Teren nie może być zbyt trudny technicznie, nie może czaić się w nim niebezpieczeństwo urazu lub zniszczenia motocykla.

Szkolenie enduro Poznań

Nasze szkolenie w podpoznańskim Przeźmierowie doskonale wpisuje się w wymienione wyżej kryteria. Na plac szkoleniowy jest dogodny dojazd z głównych dróg asfaltowych. Przyjeżdżasz do nas z motocyklem na busie lub na przyczepie? Masz zapewnione miejsce, w którym będziesz mógł zostawić auto na czas szkolenia. Niedaleko od placu szkoleniowego znajduje się lotnisko. Możesz łatwo dolecieć zza granicy i wziąć udział na motocyklu, który Ci wynajmiemy. Szczegóły w sekcji WYNAJEM MOTOCYKLI.

Łatwy dojazd sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić Ci również porządną obsługę gastronomiczną oraz podstawowe udogodnienia sanitarne, które pozwolą Ci wygodnie spędzić czas na naszym placu szkoleniowym.

Jeśli znajdziesz czas i energię – możesz po zajęcia wybrać się na wycieczkę do Poznania. Czeka tam wiele lokalnych zabytków. Okolice Poznania oferują wiele atrakcji historycznych oraz przyrodniczych. W okolicy znajdziesz również świetną bazę noclegową oraz bardzo dobre restauracje.

Dysponujesz terenem dogodnym do szkolenia?

Jeśli dysponujesz terenem, który w Twoim odczuciu nadaje się do prowadzenia zajęć terenowych – prosimy o kontakt. Być może uda się nam nawiązać współpracę.

Pytania wątpliwości?

Prosimy o kontakt: Proenduro Sp. z o.o., ul. Gen. Thommee 1A, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000929703 NIP 5311712780, REGON 520306707 tel: +48 509 155 792 (info: po polsku, по-русски, in English) lub przez formularz kontaktowy.