Szkolenie motocyklowe (enduro, adventure) na Dolnym Śląsku - PROENDURO VOUCHER

Szkolenie motocyklowe (enduro, adventure) na Dolnym Śląsku

Szkolenie motocyklowe (enduro, adventure) na Dolnym Śląsku

Jedno za nami, dwa przed nami – szkolenia motocyklowe Proenduro.pl na Dolnym Śląsku zostały ciepło przyjęte przez uczestników.

W połowie maja do malowniczego, dolnośląskiego Bolkowa zawitała ekipa Proenduro.pl. Zupełnie nowa lokalizacja i ten sam, dopracowany program szkoleniowy. Obok poziomu pierwszego obiekt treningowy został przygotowany także pod poziom drugi. A tam? Piasek, kamienie i podłoża sprawiające motocyklistom najwięcej trudności.

Szkolenie adventure na Dolnym Śląsku – gdzie trenować?

Dolny Śląsk sprzyja motocyklom adventure. Zróżnicowany teren, górskie widoki i sporo do zwiedzania. Sprzyja także szkoleniom. Nasza baza treningowa zlokalizowana jest niecałe 30 minut od zjazdu z autostrady A4 i 3 minuty od zjazdu z nowej drogi szybkiego ruchu S3 (Zielona Góra / Poznań). Trasa z Warszawy nie powinna zająć więcej niż 4h. Dodatkowo położony na turystycznym szlaku Bolków posiada przyzwoitą bazę noclegową, ze współpracującą z nami Villa Elizabeth na czele.

W naszym programie zaplanowane są „przelotki”, włożone pomiędzy bloki szkoleniowe. Podczas nich mamy okazję nie tylko sprawdzić swoje umiejętności, ale także trochę odpocząć. Lokalne trasy zapewniają całą paletę atrakcji, od szybkich szutrówek, podjazdów, po przejazdy przez brody i błotne pułapki.

Terminy szkoleń i wycieczek na Dolnym Śląsku

W tym roku w naszej dolnośląskiej bazie rozegrane zostaną jeszcze trzy imprezy – dwie szkoleniowe oraz żegnający sezon Ride Out Dolny Śląsk.

Szkolenia enduro na Dolnym Śląsku:

Weekendowy Ride Out Dolny Śląsk:

Pełen kalendarz szkoleń i wyjazdów Proenduro.pl do znalezienia w naszym KALENDARZU IMPREZ 2021