Enduroniezbędnik - PROENDURO VOUCHER

Enduroniezbędnik to szkolenie, w trakcie którego będziemy chcieli przekazać Wam jak najwięcej wiedzy na temat radzenia sobie w sytuacjach, gdy sprawy idą nie tak dobrze jak byście tego oczekiwali… Jak wykopać się z piachu, jak poradzić sobie z kołkowaniem koła albo wymianą dętki? Jak odpalić motocykl na pych, albo kablami? Jak holować kolegę, jak znaleźć skrzynkę z bezpiecznikami? Jak usunąć drobne awarie i jak postępować w awaryjnych sytuacjach typu zalanie motocykla, brak prądu? Jak radzić sobie z niuansami nawigacji elektronicznych, jak działa roadbook i jak opracować tracka? Pojeździmy w trakcie dnia motocyklami, podłubiemy przy nich, ale też posiedzimy przy rożnych urządzeniach elektronicznych… Będzie to bardzo, bardzo pracowity i mamy nadzieję przydatny dzień dla wszystkich zapuszczających się w teren na motocyklu.

Zobacz Film

GaleriaSzkolenia Indywidualne

Szkolenie indywidualne może być realizowane dla jednej osoby, może być też realizowane dla grupy maksymalnie 5 osób. Prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów i umówienia daty, jako że szkolenie to może być realizowane poza naszym standardowym kalendarzem szkoleń.

O ile będę lepszy?

Skłamalibyśmy twierdząc że w trakcie jednego dnia zrobimy z ciebie perfekcjonistę w każdym z punktów do których odniesiemy się na szkoleniu. Niemniej jednak po ukończeniu szkolenia będziesz wiedział co dotychczas robiłeś źle, będziesz wiedział jak dany aspekt Twojej jazdy wykonać dobrze. Będziesz wiedział również do czego dążyć ma Twój własny trening. Każdy z wyżej wymienionych punktów jest w pełni wytłumaczony od stronny teoretycznej, przećwiczony w terenie i przedyskutowany z Twoim trenerem.

Proenduro.pl – przejmij kontrolę!

dlaczego css
Dlaczego Proenduro.pl?
Ponieważ zatrudniamy jedynie profesjonalnych trenerów z gruntownym przygotowaniem dydaktycznym, którzy z dbałością o bezpieczeństwo i precyzję zarażą Cię szczerą pasją do jazdy motocyklem.
Sprawdź >>
jak uczymy
Jak uczymy?
Skutecznie przeprowadzamy naszych uczniów przez kolejne poziomy nauczania, skonstruowane tak, aby maksymalizować przyrost umiejętności i ograniczać ryzyko kontuzji.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Trudno o lepszy wybór dla ambitnego motocyklisty! Voucher dobieramy indywidualnie do potrzeb oraz oczekiwań, aby był prezentowym strzałem w dziesiątkę.
Sprawdź >>