Ride Out - PROENDURO VOUCHER

Fajnie, że tutaj zawitałeś! To bardzo dobry moment, aby zaplanować wycieczkę na motocyklu terenowym! Proenduro.pl Ride Out to dłuższe i krótsze wypady w teren, które w różnej formule realizujemy od początku działania szkoły - abyście mogli wykorzystać to, czego się niej nauczyliście. W tym sezonie nie idziemy w ilość. Idziemy w maksymalizację Twojej satysfakcji z jazdy motocyklem w terenie. Nie musisz martwić się o trasę, o nocleg, o wyżywienie, o wparcie techniczne. Możesz skupić się na sobie i na jeździe. Moc wrażeń, wspaniały kontakt z naturą, wsparcie naszych trenerów i znakomite towarzystwo otrzymasz w pakiecie. Która lokalizacja podoba Ci się najbardziej?

Szkolenia Indywidualne

Szkolenie indywidualne może być realizowane dla jednej osoby, może być też realizowane dla grupy maksymalnie 5 osób. Prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów i umówienia daty, jako że szkolenie to może być realizowane poza naszym standardowym kalendarzem szkoleń.

O ile będę lepszy?

Skłamalibyśmy twierdząc że w trakcie jednego dnia zrobimy z ciebie perfekcjonistę w każdym z punktów do których odniesiemy się na szkoleniu. Niemniej jednak po ukończeniu szkolenia będziesz wiedział co dotychczas robiłeś źle, będziesz wiedział jak dany aspekt Twojej jazdy wykonać dobrze. Będziesz wiedział również do czego dążyć ma Twój własny trening. Każdy z wyżej wymienionych punktów jest w pełni wytłumaczony od stronny teoretycznej, przećwiczony w terenie i przedyskutowany z Twoim trenerem.

Proenduro.pl – przejmij kontrolę!

dlaczego css
Dlaczego Proenduro.pl?
Ponieważ zatrudniamy jedynie profesjonalnych trenerów z gruntownym przygotowaniem dydaktycznym, którzy z dbałością o bezpieczeństwo i precyzję zarażą Cię szczerą pasją do jazdy motocyklem.
Sprawdź >>
jak uczymy
Jak uczymy?
Skutecznie przeprowadzamy naszych uczniów przez kolejne poziomy nauczania, skonstruowane tak, aby maksymalizować przyrost umiejętności i ograniczać ryzyko kontuzji.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Trudno o lepszy wybór dla ambitnego motocyklisty! Voucher dobieramy indywidualnie do potrzeb oraz oczekiwań, aby był prezentowym strzałem w dziesiątkę.
Sprawdź >>