Gdzie jeździć motocyklem w terenie? Najlepiej podczas imprez Ride Out 2021 - PROENDURO VOUCHER

Gdzie jeździć motocyklem w terenie? Najlepiej podczas imprez Ride Out 2021

Gdzie jeździć motocyklem w terenie? Najlepiej podczas imprez Ride Out 2021

Cztery imprezy, cztery zakątki Polski, szutry, piękne widoki i niesamowita ekipa. Start serii motocyklowych imprez Ride Out 2021 przed nami.

W zeszłym roku do kalendarza obok szkoleń dołożyliśmy wspólne wyjazdy motocyklowe pod nazwą Ride Out. Podczas pierwszej edycji zwiedziliśmy urokliwy Dolny Śląsk. W tym roku mamy więcej imprez, więcej lokalizacji i 100% rekreacyjną formułę. Warto już teraz zaplanować wakacyjny wypad.

Motocyklem w teren – Pomorze Zachodnie

Startujemy już 17-20 czerwca w Szczecinku. Wybraliśmy butikowy, 4-gwiazdkowy hotel nad brzegiem jeziora Trzesiecko ze świetną włoską restauracją i widokiem na marinę. Pojezierze Zachodniopomorskie to malowniczy makroregion o wysokiej jeziorności, który do dzisiaj pozostaje jednym z najrzadziej zaludnionych regionów Polski. Zobaczymy największe jezioro Drawsko, na trasie czekają na nas legalne szutry.

Ale region ten to nie tylko natura i jej zapierające dech w piersiach piękno. To także relikty minionych wojen i Zimnej Wojny – fortyfikacje Wału Pomorskiego, największe w Europie poligony i byłe bazy wojskowe z Bornym Sulinowem na czele.

Tutaj jest gdzie jeździć, a region nawet dla Polaków pozostaje stosunkowo nieznany. Z tego powodu z naszym Ride Outem to właśnie to właśnie tutaj otwieramy sezon wyprawowy. Przedłużony weekend z ekipą Proenduro.pl to zróżnicowane grupy, trzy dni jeżdżenia i ponad 600 km na przepięknych, zachodniopomorskich szlakach.

Wszystkie nasze imprezy posiadają identyczną formułę: przyjazd w czwartek wieczorem, w piątek rano odprawa po śniadaniu i wyjazd na trasy. Po drodze zwiedzanie, widoki, lunch, a wieczorem wspólna integracja. Powtórkę robimy w sobotę, a w niedzielę szykujemy krótką trasę na pożegnanie i wracamy do domów po lunchu.

Wycieczki motocyklowe w terenie w innych terminach

Ride Out Pomorze Zachodnie 2021 mamy już pełny, ale to nie ostatnia okazja do spędzenia aktywnie weekendu na motocyklu. Kolejny przystanek to Ride Out Mazury w lipcu, Ride Out Podlasie w sierpniu i Ride Out Dolny Śląsk na zakończenie sezonu w październiku. Żeby wybrać idealny dla siebie termin, wystarczy kliknąć TUTAJ