Kupony upominkowe na sezon 2020 - PROENDURO VOUCHER

Kupony upominkowe na sezon 2020

Kupony upominkowe na sezon 2020

Zastanawiasz się nad prezentem urodzinowym, okolicznościowym lub gwiazdkowym dla miłośnika dwóch kółek? Kupon upominkowy Proenduro.pl upoważniający do udziału w naszym szkoleniu jest niebanalnym, a nade wszystko idealnym prezentem dla każdego ambitnego motocyklisty! Kupon wykorzystać można na dowolnym szkoleniu organizowanym przez Proenduro.pl w sezonie 2020.

Wystarczy zgłosić się do nas mailowo lub telefonicznie i przekazać nam podstawowe dane na temat obdarowanej osoby, która weźmie udział w szkoleniu. Przy przekazywaniu kuponu poinformujemy Was również o wszystkich wymogach formalnych związanych z wzięciem udziału w szkoleniu oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Możesz wybrać kupon na szkolenie 2-dniowe, którego koszt wynosi 990 zł. Kupon na szkolenie jednodniowe lub na szkolenie tematyczne (typu Piaskownica lub Enduroprzetrwalnik) to wydatek na poziomie zaledwie 590 zł! Możesz również poprosić nas o przygotowanie kuponu kwotowego, który osobna obdarowana będzie mogła wykorzystać na dowolny produkt z oferty Proenduro.pl oraz California Superbike School!!