Ride Out Wiosna - PROENDURO VOUCHER

Ride Out Wiosna

0,00 

Kategoria:

Opis

Towarzyskie spotkanie, w trakcie którego pojedziemy na terenową wycieczkę bez specjalnie ustalonego planu. Przed wyjazdem przygotujemy tracka GPX, abyśmy mieli plan na trasę, którą chcemy pokonać, ale track nie będzie objechany, przez co może wymagać modyfikacji, lub podejmowania decyzji na trasie.

Zapraszamy wszystkich, nie tylko naszych uczniów. Każdy może spróbować swoich sił, co będzie o tyle bezpieczniejsze, że pojedziemy tzw. „kupą”. Ci którzy u nas już byli na Ride Outach wiedzą, że jest to znakomita forma aktywnego spędzania czasu na wypoczynku.

Czy w trakcie spotkania prowadzimy szkolenie? Odpowiedź brzmi nie – to towarzyskie spotkanie zorientowane na wspólne spędzenie czasu na motocyklu. W każdej chwili możesz do nas dołączyć i w każdej chwili możesz się odłączyć.

Ile to kosztuje? Jako że jest to spotkanie towarzyskie – nie pobieramy od nikogo żadnych opłat. Przywieź zatem ze sobą adekwatne oczekiwania oraz otwartość na przygodę.

Jaki jest plan? Ruszamy rano z umówionego miejsca (plac szkoleniowy Proenduro.pl) i próbujemy pojechać trasę około 120-150km.

Może spodoba się również…