Szkolenie indywidualnie w Modlinie - PROENDURO VOUCHER

Szkolenie indywidualnie w Modlinie

950,00 

  • Trwający pół dnia blok szkoleniowy
  • Tylko Ty i trener
  • Pełna orientacja na Twoich potrzebach

Szkolenie indywidualne może być realizowane dla jednej osoby, może być też realizowane dla grupy maksymalnie 5 osób. Prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów i umówienia daty, jako że szkolenie to może być realizowane poza naszym standardowym kalendarzem szkoleń.

Opis

Szkolenie indywidualne może być realizowane dla jednej osoby, może być też realizowane dla grupy maksymalnie 5 osób. Prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów i umówienia daty, jako że szkolenie to może być realizowane poza naszym standardowym kalendarzem szkoleń.

O ile będę lepszy?

Skłamalibyśmy twierdząc że w trakcie jednego dnia zrobimy z ciebie perfekcjonistę w każdym z punktów do których odniesiemy się na szkoleniu. Niemniej jednak po ukończeniu szkolenia będziesz wiedział co dotychczas robiłeś źle, będziesz wiedział jak dany aspekt Twojej jazdy wykonać dobrze. Będziesz wiedział również do czego dążyć ma Twój własny trening. Każdy z wyżej wymienionych punktów jest w pełni wytłumaczony od strony teoretycznej, przećwiczony w terenie i przedyskutowany z Twoim trenerem.

Jak wygląda szkolenie indywidualne enduro?

Jeden poziom naszego szklenia w tym szkolenie indywidualne, to cały dzień teorii i praktyki. W ciągu każdego dnia czeka Cię szereg krótkich dyskusji omawiających poszczególne elementy techniki jazdy. Po każdym z nich omawiany element ćwiczysz z instruktorem w terenie, a po zakończeniu każdej jazdy, omawiasz z nim jej wyniki. Spodziewaj się również niestandardowych ćwiczeń, których nie ma w ramowym planie dnia.

Nasz program szkoleniowy podzielony jest na cztery podstawowe bloki tematyczne. W każdym z nich pochylamy się nad innym obszarem jazdy ciężkim motocyklem terenowym. Nasze „poziomy”, to nie poziomy trudności. Sugerujemy realizować je w proponowanej przez nas kolejności, tak abyś maksymalnie efektywnie wykorzystał swój czas i pieniądze. Cztery podstawowe poziomy uzupełnione są o szkolenia tematyczne oraz zajęcia indywidualne.

Dzień w Proenduro.pl

Szkolenie indywidualne enduro w Proenduro.pl to dzień bardzo pracowity, ale jednocześnie prowadzony w spokojnej atmosferze sprzyjającej nauce. Zaczynamy o godzinie 8.30 rejestracją uczestników, a kończymy po godzinie 16.00 (czasem później) podsumowaniem dnia szkoleniowego i końcową rozmową z Twoim trenerem zanim ostatecznie wszyscy udadzą się do domów.

Jesteś posiadaczem BMW GS, Triumpha Tigera, Yamahy Tenere, KTMa serii Adventure, czy Multistrady? Nie boisz się zmiany opon na terenowe? Jeśli tak, to nie mogłeś trafić lepiej!