Warsztaty Offroadowe - PROENDURO VOUCHER

Jedną z nowości sezonu 2024 będą Warsztaty Offroadowe!
O co w nich chodzi i dlaczego warto się nimi zainteresować?

Chodzi o doskonalenie i szybkie rozbudowywanie Twojej techniki jazdy!

Warsztaty Offroad

Dużo praktyki, mało teorii! Jesteś już po szkoleniach, chcesz doszlifować swoje umiejętności? Nasze Warszaty Offroad zostały opracowane z myślą o Tobie i Twojej potrzebie profesjonalnego, metodycznego treningu na motocyklu! Kierujemy je do wszystkich miłośników jazdy w terenie za sterami cięższego motocykla, niezależnie od tego, czy byli wcześniej naszymi uczniami, czy też nie.

Terminy? Znajdziesz je w naszym kalendarzu TUTAJ

Jaki jest cel Warsztatów?

Celem warsztatów jest ugruntowanie oraz poprawa Twoich dotychczasowych umiejętności oraz identyfikacja obszarów techniki, które w ocenie Twojego trenera powinny zostać rozbudowane w dalszej kolejności. Prosta i klarowna komunikacja, precyzyjne określanie celów oraz profesjonalna ocena i analiza tego, co dzieje się na placu szkoleniowym to nasza sprawdzona recepta na budowanie Waszych postępów.

Jak wygląda plan dnia?

Plan dnia jest zorientowany na maksymalnie efektywne wykorzystanie Twojego czasu i energii. Zaczynamy dzień o 8.30, po czym z miejsca przechodzimy do doskonalenia Twojej techniki jazdy. Rozgrzewka, rozpisanie planu treningu i dużo różnorodnych ćwiczeń na poziomie trudności właściwym dla Ciebie. Po przerwie obiadowej udajemy się na dłuższą przejażdżkę po okolicznych malowniczych bezdrożach.

Czego może spodziewać się na Warsztatach?

 • profesjonalnego trenera
 • przemyślanych ćwiczeń, budujących kompleksowe umiejętności
 • weryfikacji rozwiązań technicznych w Twoim motocyklu i jego ustawień pod Twoje użytkowanie
 • wody, kawy, obiadu, przekąsek
 • przyjaznej atmosfery i wsparcia technicznego

Czego nie musisz obawiać się na Warsztatach?

 • nudy i rutyny
 • nadmiaru teorii
 • tego, że nie dasz rady

Na jakim poziomie trudności prowadzimy Warsztaty?

Zajęcia prowadzimy na poziomach podstawowym, średniozaawansowanym oraz zawansowanym. Sam zadecydujesz na który poziom warsztatów chcesz trafić. Jeśli nie uczestniczyłeś w naszych szkoleniach, lub szkolenia w jakiejkolwiek postaci masz już daleko za sobą – chętnie podpowiemy do jakiej grupy.

Warsztaty na poziomie podstawowym

Adresowane są do wszystkich początkujących, którzy odbyli swoje pierwsze szklenia z jazdy w terenie, lub zaczęły samodzielną jazdę w terenie. Plan dnia nakierowany będzie na:

 • prawidłową interakcję z motocyklem
 • właściwą pracę ciałem i minimalizację wydatku energetycznego podczas jazdy
 • precyzję sterowania
 • podstawach efektywnego hamowania i przyspieszania

Warsztaty na poziomie średniozaawansowanym

Adresowane są do kierowców, którzy odbyli już szkolenia z jazdy motocyklem w terenie, mają praktykę w jeździe terenowej i chcą podnieść wyżej swoje umiejętności. Plan dnia nakierowany będzie na:

 • prawidłową interakcję z motocyklem
 • efektywną jazdę w piachu i na luźnych podłożach
 • dynamicznym hamowaniu i przyspieszaniu na różnych podłożach
 • pokonywaniu podstawowych przeszkód, typu belki, koleiny.

Warsztaty na poziomie zaawansowanym

Adresowane dla motocyklistów z dużym doświadczeniem w jeździe terenowej na dużych motocyklach terenowych. Plan dnia nakierowany będzie na:

 • prawidłową interakcję z motocyklem
 • dynamiczną jazdę w głębokim piachu
 • pokonywanie trudnych przeszkód terenowych – podjazdów, zjazdów, głębokich kolein
 • skoki, sztuczki i tricki

Terminy Warsztatów? Znajdziesz je w naszym kalendarzu TUTAJ

Szkolenia Indywidualne

Szkolenie indywidualne może być realizowane dla jednej osoby, może być też realizowane dla grupy maksymalnie 5 osób. Prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów i umówienia daty, jako że szkolenie to może być realizowane poza naszym standardowym kalendarzem szkoleń.

O ile będę lepszy?

Skłamalibyśmy twierdząc że w trakcie jednego dnia zrobimy z ciebie perfekcjonistę w każdym z punktów do których odniesiemy się na szkoleniu. Niemniej jednak po ukończeniu szkolenia będziesz wiedział co dotychczas robiłeś źle, będziesz wiedział jak dany aspekt Twojej jazdy wykonać dobrze. Będziesz wiedział również do czego dążyć ma Twój własny trening. Każdy z wyżej wymienionych punktów jest w pełni wytłumaczony od stronny teoretycznej, przećwiczony w terenie i przedyskutowany z Twoim trenerem.

Proenduro.pl – przejmij kontrolę!

dlaczego css
Dlaczego Proenduro.pl?
Ponieważ zatrudniamy jedynie profesjonalnych trenerów z gruntownym przygotowaniem dydaktycznym, którzy z dbałością o bezpieczeństwo i precyzję zarażą Cię szczerą pasją do jazdy motocyklem.
Sprawdź >>
jak uczymy
Jak uczymy?
Skutecznie przeprowadzamy naszych uczniów przez kolejne poziomy nauczania, skonstruowane tak, aby maksymalizować przyrost umiejętności i ograniczać ryzyko kontuzji.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Trudno o lepszy wybór dla ambitnego motocyklisty! Voucher dobieramy indywidualnie do potrzeb oraz oczekiwań, aby był prezentowym strzałem w dziesiątkę.
Sprawdź >>