Poziom 1 - PROENDURO VOUCHER

Poziom I

Na początku będziemy chcieli, abyś poczuł się pewnie na swoim motocyklu. Dlatego zaczynamy od prawidłowej interakcji człowieka z maszyną. Punkty programu dnia to między innymi:

  • pozycja na motocyklu
  • praca ciałem podczas hamowania i przyspieszania na różnych podłożach
  • precyzja sterowania na różnych podłożach i w różnych warunkach terenowych
  • zakręty w różnych warunkach terenowych
  • ćwiczenia dodatkowe, np. sprawne podnoszenie motocykla

Każdy z wymienionych punktów zostanie szczegółowo omówiony przez trenera, zostanie zademonstrowany, a Twoim zadaniem będzie wykonanie różnych ćwiczeń, które ułatwią Ci jego opanowanie.

Zobacz Film

GaleriaSzkolenia Indywidualne

Szkolenie indywidualne może być realizowane dla jednej osoby, może być też realizowane dla grupy maksymalnie 5 osób. Prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów i umówienia daty, jako że szkolenie to może być realizowane poza naszym standardowym kalendarzem szkoleń.

O ile będę lepszy?

Skłamalibyśmy twierdząc że w trakcie jednego dnia zrobimy z ciebie perfekcjonistę w każdym z punktów do których odniesiemy się na szkoleniu. Niemniej jednak po ukończeniu szkolenia będziesz wiedział co dotychczas robiłeś źle, będziesz wiedział jak dany aspekt Twojej jazdy wykonać dobrze. Będziesz wiedział również do czego dążyć ma Twój własny trening. Każdy z wyżej wymienionych punktów jest w pełni wytłumaczony od stronny teoretycznej, przećwiczony w terenie i przedyskutowany z Twoim trenerem.

Proenduro.pl – przejmij kontrolę!

dlaczego css
Dlaczego Proenduro.pl?
Ponieważ zatrudniamy jedynie profesjonalnych trenerów z gruntownym przygotowaniem dydaktycznym, którzy z dbałością o bezpieczeństwo i precyzję zarażą Cię szczerą pasją do jazdy motocyklem.
Sprawdź >>
jak uczymy
Jak uczymy?
Skutecznie przeprowadzamy naszych uczniów przez kolejne poziomy nauczania, skonstruowane tak, aby maksymalizować przyrost umiejętności i ograniczać ryzyko kontuzji.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Trudno o lepszy wybór dla ambitnego motocyklisty! Voucher dobieramy indywidualnie do potrzeb oraz oczekiwań, aby był prezentowym strzałem w dziesiątkę.
Sprawdź >>