Poziom 3 – PROENDURO VOUCHER

Poziom III

Kolejny krok w Twoich postępach, to przeszkody i umiejętność skutecznego radzenia sobie z nimi. Dzień zaczniemy od szybkiej rozgrzewki i powtórki tego, co działo się na poziomach 1 i 2. Następnie przejdziemy do właściwego programu dnia, w trakcie którego czeka Cię między innymi:

  • podjazdy i zjazdy na różnych podłożach
  • trawersy
  • belki, progi, rowy
  • skoki
  • ćwiczenia balansu, przydatne sztuczki

Każdy z wymienionych punktów zostanie szczegółowo omówiony przez trenera, zostanie zademonstrowany, a Twoim zadaniem będzie wykonanie różnych ćwiczeń, które ułatwią Ci jego opanowanie.

Szkolenia Indywidualne

Szkolenie indywidualne może być realizowane dla jednej osoby, może być też realizowane dla grupy maksymalnie 5 osób. Prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów i umówienia daty, jako że szkolenie to może być realizowane poza naszym standardowym kalendarzem szkoleń.

O ile będę lepszy?

Skłamalibyśmy twierdząc że w trakcie jednego dnia zrobimy z ciebie perfekcjonistę w każdym z punktów do których odniesiemy się na szkoleniu. Niemniej jednak po ukończeniu szkolenia będziesz wiedział co dotychczas robiłeś źle, będziesz wiedział jak dany aspekt Twojej jazdy wykonać dobrze. Będziesz wiedział również do czego dążyć ma Twój własny trening. Każdy z wyżej wymienionych punktów jest w pełni wytłumaczony od stronny teoretycznej, przećwiczony w terenie i przedyskutowany z Twoim trenerem.

Proenduro.pl – przejmij kontrolę!

dlaczego css
Dlaczego Proenduro.pl?
Ponieważ zatrudniamy jedynie profesjonalnych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem, którzy z dbałością o bezpieczeństwo i precyzję zarażą Cię szczerą pasją do jazdy motocyklem.
Sprawdź >>
jak uczymy
Jak uczymy?
Skutecznie przeprowadzamy naszych uczniów przez cztery kolejne poziomy nauczania, stopniowo zwiększając intensywność ćwiczeń, co pozwala maksymalizować korzyści.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Oferujemy także opcję kuponów podarunkowych wraz z kompletem informacji na temat szkoły, które pozostają ważne do 12 miesięcy od daty zakupu.
Sprawdź >>