Poziom 4 - PROENDURO VOUCHER

Poziom IV

Kolejny krok w Twoich postępach, to umiejętność radzenia sobie z realnymi przeszkodami w prawdziwym terenie. Dzień ten dzielimy na dwie części. W pierwszej pracujemy nad elementami Twojej jazdy, które mogą wymagać poprawek. Potem wyjeżdżamy z Tobą poza naszą bazę i na wytyczonej przez nas trasie ćwiczymy wybrane elementy, które miałeś okazję przećwiczyć na pierwszych trzech poziomach. Dzień zaczniemy od szybkiej rozgrzewki i omówienia tego, czego możesz się spodziewać w ciągu dnia.

Ten poziom szkolenia adresowany jest wyłącznie do naszych uczniów, którzy odbyli u nas szkolenia na pierwszych trzech poziomach.

Zobacz Film

GaleriaSzkolenia Indywidualne

Szkolenie indywidualne może być realizowane dla jednej osoby, może być też realizowane dla grupy maksymalnie 5 osób. Prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów i umówienia daty, jako że szkolenie to może być realizowane poza naszym standardowym kalendarzem szkoleń.

O ile będę lepszy?

Skłamalibyśmy twierdząc że w trakcie jednego dnia zrobimy z ciebie perfekcjonistę w każdym z punktów do których odniesiemy się na szkoleniu. Niemniej jednak po ukończeniu szkolenia będziesz wiedział co dotychczas robiłeś źle, będziesz wiedział jak dany aspekt Twojej jazdy wykonać dobrze. Będziesz wiedział również do czego dążyć ma Twój własny trening. Każdy z wyżej wymienionych punktów jest w pełni wytłumaczony od stronny teoretycznej, przećwiczony w terenie i przedyskutowany z Twoim trenerem.

Proenduro.pl – przejmij kontrolę!

dlaczego css
Dlaczego Proenduro.pl?
Ponieważ zatrudniamy jedynie profesjonalnych trenerów z gruntownym przygotowaniem dydaktycznym, którzy z dbałością o bezpieczeństwo i precyzję zarażą Cię szczerą pasją do jazdy motocyklem.
Sprawdź >>
jak uczymy
Jak uczymy?
Skutecznie przeprowadzamy naszych uczniów przez kolejne poziomy nauczania, skonstruowane tak, aby maksymalizować przyrost umiejętności i ograniczać ryzyko kontuzji.
Sprawdź >>
voucher
Voucher na prezent
Trudno o lepszy wybór dla ambitnego motocyklisty! Voucher dobieramy indywidualnie do potrzeb oraz oczekiwań, aby był prezentowym strzałem w dziesiątkę.
Sprawdź >>