Szkolenie enduro 28 i 29 września Dolny Śląsk - PROENDURO VOUCHER

Szkolenie enduro 28 i 29 września Dolny Śląsk

990,00 1 850,00 

  • 28 i 29 września 2024
  • Dolny Śląsk
  • Poziomy 1, 2
  • Poziom 1: 28 września
  • Poziom 2: 29 września

 

Wyczyść

Opis

Szkolenie enduro w Proenduro.pl

  • Chcesz poprawić swoje umiejętności jazdy w terenie? Nie mogłeś lepiej trafić! Proenduro.pl to kuźnia umiejętności dla posiadaczy ciężkich motocykli prowadzona przez profesjonalnych trenerów motocyklowych i jednocześnie wielkich fanów jazdy w terenie.
  • Poszczególne bloki tematyczne naszego szkolenia enduro to klarowny i efektywny system ćwiczeń opracowany dla podniesienia umiejętności jazdy, który działa niezależnie od poziomu Twoich umiejętności z jakim do nas przyjedziesz. Z systemu tego korzystamy w tradycyjny sposób – krok po kroku. Tak właśnie przejmiesz kontrolę nad motocyklem i terenem!

Jeden poziom naszego szklenia to cały dzień teorii i praktyki. W ciągu każdego dnia czeka Cię szereg krótkich dyskusji omawiających poszczególne elementy techniki jazdy. Po każdym z nich omawiany element ćwiczysz z instruktorem w terenie, a po zakończeniu każdej jazdy, omawiasz z nim jej wyniki. Spodziewaj się również niestandardowych ćwiczeń, których nie ma w ramowym planie dnia.

Nasz program szkoleniowy podzielony jest na cztery podstawowe bloki tematyczne. W każdym z nich pochylamy się nad innym obszarem techniki jazdy ciężkim motocyklem terenowym. Nasze „poziomy”, to nie poziomy trudności. Sugerujemy realizować je w proponowanej przez nas kolejności, tak abyś maksymalnie efektywnie wykorzystał swój czas i pieniądze. Cztery podstawowe poziomy uzupełnione są o szkolenia tematyczne oraz zajęcia indywidualne.

/

Dzień w Proenduro.pl:

Szkolenie enduro w Proenduro.pl to dzień bardzo pracowity, ale jednocześnie prowadzony w spokojnej atmosferze sprzyjającej nauce. Zaczynamy o godzinie 8.30 rejestracją uczestników, a kończymy po godzinie 16.00 (czasem później) podsumowaniem dnia szkoleniowego i końcową rozmową z Twoim trenerem zanim ostatecznie wszyscy udadzą się do domów.

Na placu szkoleniowym i na szlaku jest 6 uczniów przypisanych do jednego trenera. Na początku dnia zostaniesz przypisany do trenera, który będzie pracował z Tobą w ciągu całego dnia. Oprócz Ciebie trener będzie miał pod swoją opieką innych uczniów.

W ciągu dnia wygospodarujemy czas na przekąski, zimne i gorące napoje, oraz obiad.

//

Przygotowując się na szkolenie pamiętaj, aby zabrać ze sobą:

Każdy zaczyna od Poziomu 1. Będziesz przypisany o grupy z motocyklistami o podobnym doświadczeniu i umiejętnościach jak Ty. Poziom 1 to początek podróży w kierunku ciągłego rozwoju umiejętności jazdy w terenie. Nie ma to odniesienia do Twoich obecnych umiejętności.

Może spodoba się również…